O nas

Fundusz Hipoteczny Familia S.A. został założony w 2010 r. w celu wypłaty świadczeń renty dożywotniej. Renta dożywotnia jest produktem znanym już od kilkudziesięciu lat w większości krajów europejskich. Najwięcej osób korzysta z niej w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Świadczenie renty dożywotniej pozwala seniorom na utrzymanie lub uzyskanie wyższego standardu życia na emeryturze. Proponując Państwu świadczenie w postaci dożywotniej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb renty, umożliwiamy sfinansowanie niezbędnych wydatków, spłatę zadłużenia lub też comiesięczny dopływ gotówki na bieżące potrzeby. Wszystko po to, aby mogli Państwo żyć na emeryturze tak, jak tego Państwo naprawdę pragną.

Co nas wyróżnia?

 • Pełna Ochrona

  Fundusz Hipoteczny Familia w pełni zabezpiecza interesy Klientów.

 • 100% Polski kapitał

  Polski kapitał Fundusz Hipoteczny Familia SA posiada 20 mln zł kapitału.

 • Spółka Akcyjna

  Założycielem Funduszu Hipotecznego Familia SA jest Noble Fund 2DB Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.


Przejście na emeryturę nie musi oznaczać obniżenia poziomu życia

Życie na emeryturze budzi w wielu osobach obawy i lęk. Czy emerytura pozwoli mi godnie i spokojnie żyć? Czy starczy mi pieniędzy na bieżące potrzeby? A co w przypadku choroby - skąd wezmę potrzebne środki finansowe?

I w tym momencie właśnie pojawiamy się my. Fundusz Hipoteczny Familia S.A. proponuje Państwu dożywotnią rentę, stanowiącą doskonałe uzupełnienie emerytury wypłacanej przez ZUS. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą Państwo z niczego rezygnować, ani obawiać się o bieżące lub przyszłe wydatki. Renta, którą będziemy Państwu wypłacać pozwoli Państwu cieszyć się życiem! Wystarczy, że mają Państwo ukończone 65 lat i posiadają własne mieszkanie.

Z nami stać Cię na więcej

Fundusz Hipoteczny Familia S.A. pomógł już wielu seniorom. Nasza dotychczasowa działalność i polski kapitał w wysokości 20.000.000 zł, gwarantują, że otrzymają Państwo pomoc dokładnie taką, jakiej Państwo oczekują. W naszej codziennej pracy kierujemy się ściśle określonymi zasadami, a każde nasze posunięcie precyzyjnie określają obowiązujące przepisy prawa. Działamy w całej Polsce, aby być jak najbliżej naszych Klientów – dla Państwa wygody i spokoju.

Nasze Wartości

Jesteśmy liderem w zakresie podnoszenia standardów życia polskich emerytów oferując produkt finansowy w oparciu o obowiązujące rozwiązania prawne i solidny kapitał.

Kierujemy się 4 głównymi wartościami:
 • 1 Wiarygodność
 • 2 Wysokie standardy etyczne
 • 3 Profesjonalizm
 • 4 Solidność finansowa

Działamy na terenie całej Polski

Fundusz Hipoteczny Familia działa na terenie całej Polski. Obsługą klientów Funduszu Hipotecznego Familia zajmują się wyłącznie specjaliści, posiadający wiedzę w zakresie umów prawno-finansowych, obrotu nieruchomościami oraz ubezpieczeń.
Zobacz gdzie działamy

Angażujemy się społecznie

Jesteśmy dumni, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się osobami starszymi. Nasi Seniorzy z własnej inicjatywy przekazali zebraną kwotę 3000 zł, a my zadeklarowaliśmy przekazanie 1% z Podatku od naszych wszystkich Partnerów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspieramy również inicjatywy społeczne, które działają w kierunku poprawy standardów życia polskich emerytów, m.in. „Pokolenie 1600” organizowane przez Fundację Senior Economicus.

801 801 841
Z nami stać Cię na więcej! Sprawdź szczegóły.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji