Szanowni Państwo,

W imieniu własnym oraz redakcji polskiej edycji magazynu „Forbes” miło mi poinformować, że Państwa Firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2024.

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowię nieocenione źródło inspiracji.

Jak znaleźli się Państwo na naszej liście? Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2024″ zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe a lata 2018-2022, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy, z grona „Diamentów Forbesa” podzieliliśmy na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 min złotych, 50-250 min złotych, powyżej 250 min złotych.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych Regionalnych Gal – spotkań redakcji z właścicielami i prezesami firm z czołówki zestawienia, podczas których będzie okazja do wymiany doświadczeń. Gale odbędą się w największych miastach Polski od marca do czerwca 2024 roku, a zainauguruje je specjalny raport „Diamenty Forbesa” dołączony do numeru 02/2024 magazynu, który u każę się 25 stycznia 2024 roku.

Z doświadczeń laureatów poprzednich edycji rankingu, którymi chętnie dzielą się z redakcją, wynika, że umieszczenie w prestiżowym zestawieniu jest m.in. potwierdzeniem wiarygodności wśród partnerów biznesowych, co jest tym bardziej cenne, im mniej korzystne jest otoczenie biznesowe. O możliwościach wykorzystania tytułu „Diament Forbesa” nie wspomnę.

Tytuł „Diament Forbesa 2024” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce, czego Państwu serdecznie gratuluję.

Z wyrazami najwyższego szacunku, Paweł Zielewski

Redaktor naczelny Forbes Polska